• 2 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Punter, BartTechnische stafHoofd coach
    Wieser, RubenTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko 2 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Apeldoorn 412100220
    2HKC (He) 31291219
    3AKC (Al) 31290318
    4Zwart Wit 31251611
    5EKC Nääs 2123187
    6Duko 2123187
    7Zwaluwen 31210112
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Houten, Maarten vanTeamspeler
    Ingen, Claudio vanTeamspeler
    Ipkens, Onno vanTeamspeler
    Koenders, MyrtheTeamspeler
    Neijenhuis, DennisTeamspeler
    Raben, RoyTeamspeler
    Rietjens, MarlyTeamspeler
    Smit, AlysaTeamspeler
    Smit, SophieTeamspeler
    Stellwag, MatthijsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.