• C1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Deen, AmberTechnische stafHoofd coach
    Raben, RoyTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Oost-Arnhem C112120024
    2Duko C11290318
    3Devinco C11235411
    4DKOD C11242610
    5Zwaluwen C1123278
    6KVZ C2124088
    7Rheko C1122195
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.