• C1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Deen, AmberTechnische stafHoofd coach
    Raben, RoyTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Rheko C1 - Duko C1
    30 mrt.Duko C1 - Oost-Arnhem C1
  • Poulestanden Duko C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Oost-Arnhem C110100020
    2Duko C11080216
    3Devinco C1112549
    4KVZ C2104068
    5DKOD C1103258
    6Zwaluwen C1112276
    7Rheko C1102175
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.