• D1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    Roelofs, AlexTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko D1 (ZD4 D4-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1MĂ©lynas D114121125
    2Noviomagum D114111223
    3DKOD D314100420
    4Zetten D21471615
    5Duko D11450910
    6ODIK D31442810
    7DWS D2144199
    8Rivalen D11400140
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.