• D1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    Roelofs, AlexTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Duko D1 - DWS D2
    30 mrt.Rivalen D1 - Duko D1
  • Poulestanden Duko D1 (ZD4 D4-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mélynas D112101121
    2DKOD D313100320
    3Noviomagum D11291219
    4Zetten D21271415
    5DWS D2124179
    6ODIK D3123278
    7Duko D1123096
    8Rivalen D11300130
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mélynas D1 - Duko D116 mrt.10 - 8
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.