• Selectie

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Raben, RoyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20:30-20:00 Veld 1
    Vrijdag 20:30-22:30 Veld 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Juventa 414130126
    2KVZ 314121125
    3DVO/Accountor 71481517
    4Zwaluwen 31471615
    5Devinco 31452712
    6Achilles (A) 2144199
    7EKC Nääs 21421115
    8Duko 21411123
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    DVO/Accountor 7 - Duko 218 jun.17 - 7
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hartjes, VeraTeamspeler
    Houten, Maarten vanTeamspeler
    Ingen, Claudio vanTeamspeler
    Koenders, MyrtheTeamspeler
    Lodewijk, LauraTeamspeler
    Raben, RoyTeamspeler
    Roelofs, AlexTeamspeler
    Smit, SophieTeamspeler
    Verhoef, SharonTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Hallo Allemaal,   Afgelopen zaterdag 11 september stond de eerste competitiewedstrijd op het programma. Om 14:10 uur was de aftrap van de wedstrijd Duko 2 – EKC Nääs. Duko begon de eerste helft in de wedstrijd komen. Het spel was niet slecht en er waren genoeg kansen, maar de afronden was niet goed waardoor er maar één doelpunt gescoord was aan Duivense zijde. De bezoekers uit Enschede deden het beter met zes doelpunt, waardoor het bij rust 1-6 stond. Zes doelpunten tegen in één [...]

    Read more