• B1-Zaal Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baerends, ThomasTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Duko B112120024
    2Kesteren B21280416
    3Hemur Enge B11271415
    4Keizer Karel B11160512
    5Noviomagum B11250710
    6Apeldoorn B2112094
    7DOT (O) B21201111
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.