• B1-Zaal Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baerends, ThomasTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.DOT (O) B2 - Duko B1
    30 mrt.Duko B1 - Noviomagum B1
  • Poulestanden Duko B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Duko B110100020
    2Kesteren B21070314
    3Keizer Karel B11060412
    4Hemur Enge B11051411
    5Noviomagum B11150610
    6Apeldoorn B2102084
    7DOT (O) B21101101
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.