• B1-Zaal Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Deen, AmberTechnische stafHoofd coach
    Erren, MaxTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    46 Dinsdag 10-11-2020 Candea Saturnus 19:30 20:30
    46 Vrijdag 13-11-2020 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    47 Dinsdag 17-11-2020 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    47 Vrijdag 20-11-2020 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    48 Dinsdag 24-11-2020 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    48 Vrijdag 27-11-2020 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    49 Dinsdag 1-12-2020 Candea Saturnus 19:30 20:30
    50 Dinsdag 8-12-2020 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    51 Dinsdag 15-12-2020 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    2 Dinsdag 5-1-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    3 Dinsdag 12-1-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    4 Dinsdag 19-1-2021 Candea Saturnus 19:30 20:30
    5 Dinsdag 26-1-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    6 Dinsdag 2-2-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    7 Dinsdag 9-2-2021 Candea Saturnus 19:30 20:30
    8 Dinsdag 16-2-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    9 Dinsdag 23-2-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    10 Dinsdag 2-3-2021 Candea Saturnus 19:30 20:30
    10 Vrijdag 5-3-2021 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    11 Dinsdag 9-3-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    11 Vrijdag 12-3-2021 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    12 Dinsdag 16-3-2021 Triominos Endesprong 19:30 20:30
    12 Vrijdag 19-3-2021 Candea Eltensestraat 19:30 20:30
    13 Dinsdag 23-3-2021 Candea Saturnus 19:30 20:30
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Apeldoorn B200000
    2Duko B100000
    3KVZ B200000
    4Mélynas B100000
    5Olympus '58 B100000
    6Oost-Arnhem B200000
    7Zwaluwen B100000
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.