• B2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Strasser, ErwinTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    21 nov21:00Duko MW2 - Wageningen MW1
    24 nov09:00Duko C2 - Devinco C2
    24 nov09:15Noviomagum D1 - Duko D1
    24 nov09:30Apeldoorn F1 - Duko F1
    24 nov10:00Duko C1 - KVZ C2
    24 nov11:00Duko A1 - Tiel '72 A2
    24 nov11:10Reehorst '45 B2 - Duko B2
    24 nov13:30Hemur Enge B1 - Duko B1
    25 nov13:45EKC Nääs 2 - Duko 2
    25 nov15:15EKC Nääs 1 - Duko 1
    27 nov21:00Zwaluwen MW1 - Duko MW1
    1 dec11:00KVZ C4 - Duko C2
    1 dec12:20EKCA/CIBOD A1 - Duko A1
    1 dec13:15Devinco C1 - Duko C1
    2 dec14:30Duko 3 - HKC (He) 4
    2 dec15:40Duko 2 - HKC (He) 3
    2 dec16:50Duko 1 - HKC (He) 1
    8 dec09:00Duko C2 - Regio '72 C1
    8 dec10:00Duko B1 - Kesteren B2
    8 dec10:00KVZ F2 - Duko F1
    8 dec13:15Noviomagum A1 - Duko A1
    8 dec14:00ODIK B2 - Duko B2
    8 dec15:00DKOD D3 - Duko D1
    8 dec17:00DKOD C1 - Duko C1
    9 dec14:35Duko 3 - EKCA/CIBOD 3
    9 dec15:50Duko 1 - Kinea 1
    12 dec20:00Devinco MW1 - Duko MW2
    12 dec21:00Duko MW1 - Reehorst '45 MW3
    15 dec13:10Keizer Karel B1 - Duko B1
    15 dec14:00Rivalen C1 - Duko C2
    16 dec12:40Apeldoorn 4 - Duko 2
    16 dec14:30SIOS (W) 1 - Duko 1
    16 dec16:50Rigtersbleek/Cottus 4 - Duko 3
    17 dec20:00Oost-Arnhem MW1 - Duko MW1
    19 dec21:00Duko MW2 - Zwaluwen MW2
    22 dec09:00Duko F1 - Rheko F1
    22 dec09:00Duko D1 - Mélynas D1
    22 dec10:00Duko B2 - KVZ B2
    22 dec11:00Zwaluwen C1 - Duko C1
    22 dec17:30DVO/Accountor A5 - Duko A1
    2 jan21:00Wesstar MW1 - Duko MW2
    5 jan12:00Duko F1 - Devinco F1
    5 jan12:00Duko D1 - Zetten D2
    5 jan13:00Duko B2 - Reehorst '45 B2
    5 jan14:00Duko A1 - Noviomagum A1
    10 jan21:00KVZ MW1 - Duko MW1
    12 jan09:00Duko F1 - EKCA/CIBOD F2
    12 jan09:00Duko D1 - ODIK D3
    12 jan10:00Duko A1 - Zetten A1
    12 jan12:30Apeldoorn B2 - Duko B1
    13 jan11:00DOS-WK 5 - Duko 3
    13 jan14:00Zwaluwen 3 - Duko 2
    13 jan14:30Rodenburg 1 - Duko 1
    16 jan21:00Duko MW1 - DVO/Accountor MW1
    16 jan21:00Reehorst '45 MW2 - Duko MW2
    19 jan09:00Duko C1 - Rheko C1
    19 jan09:05ODIK D3 - Duko D1
    19 jan09:30Zwaluwen C2 - Duko C2
    19 jan10:00Duko B2 - DVO/Accountor B4
    19 jan11:00Duko B1 - DOT (O) B2
    19 jan11:30DVO/Accountor F3 - Duko F1
    20 jan14:30Duko 3 - AKC (Al) 4
    20 jan15:40Duko 2 - AKC (Al) 3
    20 jan16:50Duko 1 - Koru 1
    22 jan20:15DOT (O) MW1 - Duko MW2
    23 jan21:00Duko MW1 - DLKV MW1
    26 jan11:05Oost-Arnhem C1 - Duko C1
    26 jan12:10Wageningen B4 - Duko B2
    26 jan13:30Duko D1 - Rivalen D1
    26 jan14:30Duko C2 - DLKV C1
    27 jan11:00Apeldoorn 5 - Duko 3
    27 jan14:30OKO/BIES 1 - Duko 1
    27 jan15:45Zwart Wit 3 - Duko 2
    30 jan21:00Duko MW2 - Devinco MW1
    2 feb09:00Duko F1 - Apeldoorn F1
    2 feb09:00Duko D1 - Noviomagum D1
    2 feb10:00Duko B2 - DKOD B1
    2 feb11:00Duko B1 - Apeldoorn B2
    2 feb12:15Devinco C2 - Duko C2
    2 feb16:05Tiel '72 A2 - Duko A1
    2 feb18:40KVZ C2 - Duko C1
    3 feb14:30Duko 2 - EKC Nääs 2
    3 feb15:45Duko 1 - EKC Nääs 1
    5 feb21:00Zwaluwen MW2 - Duko MW2
    6 feb21:00Duko MW1 - Zwaluwen MW1
    9 feb09:00Duko C1 - Zwaluwen C1
    9 feb10:00Duko C2 - KVZ C4
    9 feb10:00DWS D2 - Duko D1
    9 feb11:00Duko A1 - EKCA/CIBOD A1
    9 feb11:00KVZ B2 - Duko B2
    9 feb12:15Noviomagum B1 - Duko B1
    9 feb12:35Rheko F1 - Duko F1
    10 feb10:15HKC (He) 4 - Duko 3
    10 feb11:25HKC (He) 3 - Duko 2
    10 feb13:50HKC (He) 1 - Duko 1
    13 feb20:00Wageningen MW1 - Duko MW2
    13 feb21:00Reehorst '45 MW3 - Duko MW1
    16 feb09:00Duko F1 - KVZ F2
    16 feb09:00Duko D1 - DKOD D3
    16 feb10:00Duko B2 - ODIK B2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.