• F1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Duko F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EKCA/CIBOD F212100220
    2DVO/Accountor F312100220
    3Rheko F11280416
    4Apeldoorn F11261513
    5Devinco F11251611
    6KVZ F21210112
    7Duko F11210112
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.