• F1 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Duko F1 - DVO/Accountor F3
  • Poulestanden Duko F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EKCA/CIBOD F21080216
    2DVO/Accountor F31080216
    3Rheko F11180316
    4Apeldoorn F11051411
    5Devinco F1104159
    6KVZ F2101092
    7Duko F11110102
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    EKCA/CIBOD F2 - Duko F116 mrt.31 - 7 (4 - 1)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.